Nagyvarad.Net

időjárás Nagyváradon

Bejelentkezés

E-mail cim

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Babáink
Felhasználónév
Jelszó

Téma nyomtatása

Babáink
by: admina, February 03 2009 17:30 (#1)

Sziasztok! Nekem egy 17 hónapos kisfiam van, Olivérnek hívják. Nagyon eleven baba, egész nap nincs megállás. Gyertek, beszélgessünk a babáinkról, várlak titeket szeretettel! Smile

Csatolt képek:

Szerkesztette: admina February 03 2009 21:14
admina
General Member

RE: Babáink
by: Margitka, February 04 2009 14:56 (#2)

Szia!
nekem meg egy 5 évesem és egy másfél évesem van, egyik fiú, másik lány Smile
Olivér milyen szavakat tud már mondani?
Képet nem tudok feltenni, még nem jöttem rá, hogyan Frown
ÉvaSmile
Margitka
General Member

by: admina, February 04 2009 16:34 (#3)

A másik topikban leírtam hogy kell képet betenni, de leírom megint. Szóval Browse, kiválasztod a gépedről, csak ne legyen nagyobb mint 200 kb, erre vigyázz.
Várom a kicsikről a képeket! Wink
admina
General Member

by: alpesirozsa, March 07 2009 15:14 (#4)

Ha az edesanya azert dolgozik,hogy a csalad vagy a lakas szamara valami rendkivuli dolgot tudjon megszerezni,akkor jo ha komolyan megvizsgalja,nem veszit-e tobbet,mint amit nyer!!!Az edesanya szeretetet nem potolja sem bolcsode,sem ovoda,sem potnagymama!Legyen egy otthon kedves,jo illatu a sutes fozestol,legyen a szeretet helye,a melegsege,olyan hely,ahol a csalad minden tagja jol erzi magat.Az edesanya munkajanak fontos resze a gyermekek tanitasa es nevelese!Nagyon fontos a peldaadas,hadd lassak a gyermekeink,hogy mi ugy elunk ,hogy megfelelunk a kihivasoknak,ele allunk a problemaknak,megoldjuk azokat...Akkor remenykedhetunk,hogy kepmutatas nelkuli hitet,jokedvet fognak oroksegul kapni tolunk.Nem utolso sorban,sot - meg kell tanitani gyermekeinket az Ur ismeretere ,ezt akkor kell megkezdeni,amikor meg egeszen kicsik!!!
alpesirozsa
General Member

by: Sarah, March 17 2009 03:58 (#5)

Sziasztok

Veletlenul talaltam ezt az oldalt, gondoltam, kiprobalom. Egy 5 eves lanykam van, jo lenne uj baratokat talalni, gyerekekrol csevereszni, tapasztalatokat cserelni.
Sarah
General Member

by: admina, March 17 2009 09:51 (#6)

Sarah írta:
Sziasztok

Veletlenul talaltam ezt az oldalt, gondoltam, kiprobalom. Egy 5 eves lanykam van, jo lenne uj baratokat talalni, gyerekekrol csevereszni, tapasztalatokat cserelni.

Szia Sarah!
Örülök hogy ránk találtál! Nem olyan rég indítottuk a portált, Februárban. Még kevés tag van, de lassan növekszik a szám!
Írj magadról pár dolgot, had ismerjünk meg jobban!
Üdv! Wink
admina
General Member

by: Sarah, March 18 2009 10:29 (#7)

Szia admina

Olvasom, hogy neked egy 17 honapos fiad van, most vagytok a nagy felfedezesek korszakaban, ami altalaban az anyukak szemleletet a vilagrol
kisse atertekelik. Gyerekszemmel latni a dolgokat nagyon erdekes.

Sarah
General Member

by: admina, March 18 2009 20:23 (#8)

Sarah írta:
Szia admina

Olvasom, hogy neked egy 17 honapos fiad van, most vagytok a nagy felfedezesek korszakaban, ami altalaban az anyukak szemleletet a vilagrol
kisse atertekelik. Gyerekszemmel latni a dolgokat nagyon erdekes.

Szia Sarah, ez így van ahogy írod, bár én már a terhességem alatt is sokat változtam, máshogy láttam a világot, és persze azóta is. Minden nap egy új kihívás! Próbálj meg feltenni egy képet a kislányodról. Margitkának is van egy ötévese, csak ő kisfiú. Smile
admina
General Member

by: Sarah, March 19 2009 10:27 (#9)

Szia admina

Ime a kep Jasminrol, neha igazi kis holgykent viselkedik. Kivancsi volnek a Margitka gyerekere, hogy o mint 5 eves, mikent eli meg a kis vilagat.
Szerkesztette: Sarah March 19 2009 10:28
Sarah
General Member

by: Sarah, March 19 2009 10:35 (#10)

Valamiert nem teszi be a fotot.
Sarah
General Member

by: admina, March 19 2009 21:35 (#11)

Sarah írta:
Valamiert nem teszi be a fotot.

Szia Sarah, biztos azért nem sikerült, mert nagyobb a kép mint 200 kb. Először kicsinyítsed le, vagy ha nem tudod hogy kell akkor írd meg és szivesen segitek. Smile
admina
General Member

by: Sarah, March 20 2009 11:40 (#12)

Szia admina

Dolgozom a tomoritesen, de azt hiszem a ferjem (vagy a te) segitseget kell kernem, ugyanis 98%-nal leblokkol a muveletShock.
Sarah
General Member

by: Sarah, March 23 2009 10:32 (#13)

Szia admina

Amugy hogy vagytok? Mit csinal Oliver?
Sarah
General Member

by: Margitka, March 23 2009 15:32 (#14)

Na itt vagyok én is! Sziasztok!
Sarah, olvastam, hogy kiváncsi vagy az én 5 évesemre. Háááát...nehéz eset. ShockGrin Nagyon makacs és akaratos, most éppen a feleselős, szemtelenkedő időszakát éli, néha úgy érzem, érezzük a férjemmel, hogy képtelenek vagyunk kezelni. És ráadásul ugye fiú, ami még rátesz egy lapáttal, mert azért egy lány mégiscsak más, nem? Látom az én lányomon, aki nyáron lesz 2 éves, hogy teljesen különbözik a fiútól. Nálatok hogy van?
ÉvaSmile
Margitka
General Member

by: admina, March 23 2009 21:24 (#15)

Sziasztok! Smile
Sarah, Olivér nagy huncut, a nagy felfedezések korát éli, még minden új neki. Egész nap pörög, nehezen lehet vele lépést tartani, igazi kétemberes gyerek. De imádnivaló! Csatolok egy képet is, Március 15.-én készült.
Éva, én azt hittem hogy Levente szófogadó kisfiú, egy angyal, nem? Wink

Sarah, te is mesélj a kislányodról, melyik oviba jár, szereti-e, stb... A képet küldd el a mailemre admina@nagyvarad.net és visszaküldöm lekicsinyítve.

Csatolt képek:

admina
General Member

by: Sarah, March 24 2009 10:45 (#16)

Szia margitka, szia admina.

Mi is az 5 evesek akaratossagat eljuk, kompromisszum minden nap.Jasmin felfedezte, hogy o iranyithat, csak a megfelelo eszkozt kell bevetnie: hiszti, hizelges, stb. Margitka nehez lehet 2 gyerekkel. Van segitseged?
Admina valoban edes a fiucskadSmile.Mellette te lennel?
Jasmin az 52-es oviba jar a Rogeriuszon, mar nagycsoportos.

Csatolt képek:

Szerkesztette: admin March 24 2009 18:25
Sarah
General Member

by: admina, March 24 2009 19:57 (#17)

Sziasztok!
Sarah, nagyon édes a kislányod! A napszemüveges kép nagyon tetszik, igazi kis hölgy!
Te mit dolgozol?
A fenti képemen én vagyok Olivérrel. Smile
admina
General Member

by: Margitka, March 24 2009 20:30 (#18)

Sarah írta:
Szia margitka, szia admina.

Mi is az 5 evesek akaratossagat eljuk, kompromisszum minden nap.Jasmin felfedezte, hogy o iranyithat, csak a megfelelo eszkozt kell bevetnie: hiszti, hizelges, stb. Margitka nehez lehet 2 gyerekkel. Van segitseged?
Admina valoban edes a fiucskadSmile.Mellette te lennel?
Jasmin az 52-es oviba jar a Rogeriuszon, mar nagycsoportos.

Hahó!
Sarah, szerencsémre van segitségem, anyukámék a szomszéd házban laknak, egy udvarban vagyunk, igy bármikor "lepasszolhatom" a kicsiketSmile A te kislányod nagyon édes. Megpróbálom a fiamat is felrakni ide....
Admina, miből gondoltad, hogy angyal a fiam? ezt sose irtam Grin
ÉvaSmile
Margitka
General Member

by: Margitka, March 24 2009 20:33 (#19)

Na itt a fiam.

Csatolt képek:

ÉvaSmile
Szerkesztette: Margitka March 24 2009 20:42
Margitka
General Member